Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór pluszaka dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest wspaniałą szansą, żeby spożytkować wigor swojego pupila, jednocześnie pogłębiać zaufanie. Częste psoty wpływają pozytywnie na formę psa, tak jak i dają uciechę właścicielowi. Zabawy warto jest urozmaicać używając zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, z materiału a także z plastiku. Dokonując wyboru piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są stałe, ale trzeba pamiętać o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową piłkę myślmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to niezwykle ważne, gdy jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, takich jak pudle i yorki, dla których kupujemy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy poszaleć z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa lepiej wykorzystać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pupil będzie mógł wybiegania się. Jeśli piesek potrafi aportować, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, żeby psu wygodnie było trzymać zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż istnieje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, dlatego w celu uniknięcie bolesnych sytuacji wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ekscytującą formą aktywności fizycznej, a jak wiadomo sport to zdrowie!

szelki dla psa